Lütfen Anketlerimize Katılın

,

Lütfen Anketlerimize Katılın:

https://goo.gl/91tq6t (katılım için tıklayınız)
TÜRKİYE MS DERNEĞİ ANKARA ŞUBESİ DAHA İYİ HİZMET VERMEK İÇİN SİZE DANIŞIYOR

Değerli üyemiz bu anketin amacı sizlerin sorunlarını daha iyi anlayıp, önerilerinizle birlikte bu sorunlara çözüm oluşturacak projeler hazırlamaktır. Yürütmekte olduğumuz halkla ilişkiler projesine katılımınız ve katkılarınız için teşekkür ederiz.MS Derneği Ankara Şubesi

 


https://goo.gl/c985kq (katılım için tıklayınız)

Nörolojik Hastalığı Olan Genç Avrupalılar Anket Çalışması, Avrupa’da yaşayan ve nörolojik bir durumdan etkilenen ve 18-35 yaş arası insanlar için yapılan bir araştırmadır. Anket Avrupa Nöroloji Dernekleri Federasyonu [EFNA] tarafından yürütülmektedir.Bu araştırmanın amacı, katılımcıları günlük yaşamlarında etkileyen en büyük konuların anlaşılmasını sağlamak ve ayrıca hasta gruplarıyla ilişkilerini ve onlar hakkında fikirlerini öğrenmektir.

Bu anketten toplanan bilgiler, EFNA’ nın gelecekteki çalışma planlarının geliştirilmesinde kullanılacak ve üye kuruluşlarımız ile temsil ettiğimiz kişilerin çıkarlarına en iyi şekilde katkıda bulunmalarını sağlayacaktır.

Anketten elde edilen bulgular, kamuoyu, sağlık çalışanları ve politikacılar arasında gündeme getirilen konular hakkında farkındalık yaratmak amacıyla 2018 Dünya Beyin Günü’nde (22 Temmuz) EFNA web sitesinde yayınlanacaktır.

Bu anket 25 sorudan oluşmaktadır. Tamamlanması yaklaşık 8 dakika sürmektedir.

Anket anonimdir ve hiçbir kişisel bilgi toplanmayacaktır.

Katılımcı olarak bu anketi doldurmak ve göndermekle onayınızı veriyorsunuz. Herhangi bir ek bilgi almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin: communications@efna.net